субота, 22 червня 2013 р.

Бібліотека - філіал смт. Середнє - її основні завдання

Сьогодні наша бібліотека - філіал смт. Середнє - це центр відпочинку і духовності.
Основні завдання бібліотеки - філіалу: інформувати і рекламувати про бібліотеку, як сучасний заклад, що надає нові послуги з використанням інформаційних технологій. Для презентації нових можливостей ініціювати спеціальні заходи презентації нових можливостей, які з'явилися в бібліотеці.
Діяльність бібліотеки буде спрямована на задоволення запитів різних верств населення смт.
Середнє, забезпечення їх оперативною інформацією, створення комфортності обслуговування. Бібліотека здійснюватиме просвітницькі заходи з метою громадсько-патріотичного, морально-етичного та естетичного виховання коритувачів, популяризація української та світової літератури.
Найбільше, чим пишається бібліотека нині - це нашим користувачем. Бо в центрі уваги бібліотеки завжди був і буде користувач бібліотеки, його запити і інтереси. Різноманітні масові заходи до знаменних і пам'ятних дат - все це хороший результат співпраці бібліотеки з Середнянською загальноосвітньою школою I-III cтупенів, а також Середнянською дитячою школою мистецтв.
Бібліотека - це організм, який буде живим тоді, коли він змінюється разом із суспільством в цілому та користувачами зокрема.

Немає коментарів:

Дописати коментар