середа, 26 червня 2013 р.

Наркоманія-страшна хвороба сучасного світу.

26 червня-Міжнародний день боротьби зі зловживанням наркотиками та їх незаконним розповсюдженням.
Мета біблотеки-філіалу смт. Середнє виховувати в юних користувачів негативне ставлення до вживання наркотиків, сформувати в них поняття про причини, наслідки та прояви дії наркотичних речовин на людину, визначити основні шляхи профілактики наркоманів, формувати активну антинаркотичну громадянську позицію користувачів.
Наркоманія! Скільки смертей за цим словом, скільки болі, скільки поламаних життів? Дуже багато! І не відомо, скільки ще життів заберуть із собою в нікуди наркотики!
Історія наркотиків стара як людство! Наркотики були відомі і вживалися дуже давно! Наркоманія захопила чорний ринок ще в 20-х роках минулого віку! У 80-ті роки, нова забава разом із усіма західними цінностями прийшла в ряди і нашої молоді, розповсюджуючись підвалами і темними вулицями, набула такого масштабу, що правоохоронці не змогли стримати потік завезення наркотиків, і смерть із велечизним напором вилилася, перш за все, на підлітків і молодь! Адже основна частина наркоманів - підлітки і молоді люди, які набагато слабкіші психологічно аніж дорослі.
Причому спробувати наркотики часом пропонують "найближчі друзі"! Уколовшись, швидко одержуєш веселощі на час, але взамін поступово віддаєш життя! Що важливіше: не загубити обличчя перед ''друзями'', або втратити життя? Як нерозумно: проміняти здоров'я, свободу, своє майбутнє на що?.. Більшість підлітків, що пробують наркотики, і не підозрюють, у що це обов'язково обернеться для них у недалекому майбутньому!

Немає коментарів:

Дописати коментар